Urządzenie wielofunkcyjne – wieża z gramofonem

Gramofon i płyty gramofonowe były popularne do końca lat 80., a później zostały wyparte przez płyty kompaktowe. Dzisiaj gramofony znowu wracają do łask, zarówno te stare modele, jak i nowsze z wieloma innymi funkcjami. Dostępne są także urządzenia wielofunkcyjne, łączące wieżę z gramofonem.

Różne modele oferują różne funkcje, które warto poznać.

Wielofunkcyjna wieża stereo

Nie tylko płyty gramofonowe powracają do łask. Oprócz winyli popularne na nowo stają się kasety! Choć z jednymi i drugimi mieliśmy do czynienia w przeszłości, to dzisiaj trudno w naszym domu o urządzenie, które mogłoby je odtworzyć. Najlepiej, by był to sprzęt dwa w jednym, czyli taki odtwarzający zarówno płyty winylowe, jak i kasety.

Takie udogodnienie oferuje wielofunkcyjna wieża stereo! Urządzenie umożliwia nie tylko odtwarzanie płyt gramofonowych i kaset magnetofonowych, a również płyt CD. Sprzęt może też konwertować muzykę przez kartę SD lub łącze USB. Wieża stereo oferuje też funkcję radia, posiada adapter i funkcję auto-stop. Sprzęt nie tylko zachwyca swoją wielofunkcyjnością, ale i swoim wyglądem.

W drewnianej obudowie wbudowane zostały głośniki, zapewniające wysoka jakość dźwięku. Podłączenie dodatkowych głośników również nie stanowi problemu. Wieża dopasuje się do każdego wnętrza!

Co oferuje wielofunkcyjna wieża?

  • Odtwarzanie płyt gramofonowych, kaset magnetofonowych i płyt CD,
  • Adapter wysokiej jakości z praktyczną funkcją auto-stop,
  • Łącze USB, SD oraz wyjście stereo,
  • Bezpośrednie nagrania mp3 z płyt CD, kaset oraz radia

System HIFI z gramofonem

Jeszcze inny model urządzenia to system HIFI z gramofonem, który został wyposażony w funkcję zgrywania do mp3. Zestaw posiada także odtwarzacz płyt CD, cyfrowy tuner FM oraz wejście USB.

Nowoczesna wieża z gramofonem oferuje również funkcję Bluetooth umożliwiającą bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z takich urządzeń jak smartfon, laptop i tablet. Oprócz tej funkcji, dostępna jest także funkcja kodowania, czyli zapisywania muzyki z płyt gramofonowych, CD oraz radia do formatu mp3 i to prosto na USB. Co oferuje wielofunkcyjny system z gramofonem?

  • Wyposażone w radio AM/FM,
  • Odtwarza płyty CD i obsługuje formaty mp3 i WMA,
  • Wyposażony w praktyczną funkcję auto-stop,
  • Port USB z możliwością zgrywania dźwięku na zewnętrzne nośniki.

.

Post Author: Fabian

Fabian
Prawdziwy meloman - zawsze słucha muzyki w słuchawkach, nawet w samochodzie.